במה אנחנו שונים מרוב המובילים הפועלים בענף?

6 היתרונות העיקריים

המקצועיות

כל העובדים בחברה- בעלי מקצוע
(לפחות 5 שנים בהובלות) והם מקבלים שכר הולם. אצל רוב מהמתחרים נוטים לשלם פחות והעובדים המנוסים עוזבים מהר. בחברות אלה לעתים מעסיקים כוח אדם מזדמן ולא מקצועי וכתוצאה מכך, איכות עבודתן- זה עניין של מזל. אך אצלנו- אין סיכונים, תמיד תקבלו את העבודה האיכותית ביותר.

תכונות אישיות

בין הדרישות מהסבל המקצועי - זה להיות אדם אחראי, בוגר ובעל גישה חיובית. אצל רוב מהמתחרים אין הבנייה של עבודת צוות וכל אחד לעצמו לכיס שלו. לעומתן, אצלנו עובד צוות מאורגן ומסור, אשר מגלה רגישות ללקוחות וגורם להם חוויית מעבר דירה טובה, ככל האפשר.

מחיר מציאותי

אנו מעריכים את עבודתנו ומקפידים על האיכות שלה. לכן הצעות המחיר שלנו תמיד ראליות ולוקחות בחשבון את כל המרכיבים הנדרשים. לעומתנו, חלק ממתחרים נותנים הצעות עם עלות כספית נמוכה, במטרה לסגור עסקה ובמהלך ההובלה הסבלים מנסים לקבל תשלום נוסף. בסופו של דבר, ההצעה הזולה עולה ביוקר.

הזמן האמיתי

אנחנו מתכננים את הזמן היטב. רוב המובילים מבטיחים הרבה הבטחות, כדי לקבל הזמנה ובפעול לעתים מאחרים, לא מגיעים בזמן, עסוקים בהזמנות ובהובלות אחרות במקביל, ממהרים ומנסים לסיים את העבודה מהר, אך לא בהתאם לציפיות של הלקוח. בחברה שלנו העבודה נעשית בקצב המותאם, תוך הקפדה על עמידה בזמנים, איכות הביצוע ושמירה על הערך של החפצים המועברים.

תכנון רציונאלי

אנחנו בונים סידור עבודה באופן אופטימאלי. סבל עייף ועצבני לא מועסק אצלנו. אצל המתחרים לעתים ההזמנות מתבצעות ללא התחשבות ביכולת של הסבלים לעמוד בכל המשימות וכתוצאה מכך, העובדים שלהם ממורמרים, עייפים וחסרי מוטיבציה. מצב כזה לעתים גורם לפציעות, התפרצויות רגשיות וטעיות בעבודה. לעומת זאת, אצלנו עובדים במסירות ומכל הלב.

הגישה האחראית

אנחנו בונים מוניטין לאורך הזמן ובגישה רצינית ואחראית. המתחרים מנסים להרוויח מהר, ללא חשיבה לטווח הארוך. רוב האחרים תנועת עובדים מתמדת הם משלמים יותר על הפרסומת ועסוקים בהישרדות היומיומית. לעומתם אצלנו העבודה נעשית מתוך השאיפה לאיכות המרבית, במטרה ליצור מאגר קליינטים קבועים ומרוצים, אשר יפנו אלינו גם בעתיד ויספרו על השרות שלנו לחבריהם.

תבחרו בנו ותעברו דירה בכיף!